Fantasy hra v angličtině

Staňte se hrdinkou či hrdinou naší unikátní fantasy hry v angličtině. Varování: tento konverzační kurz angličtiny je vysoce návykový.

Představujeme Vám edukativní hru pro děti a teenagery.

D&D.jpg

Online

Fantasy hra online

  • jazyková úroveň: B1 a vyšší

  • začátek kurzu dle dohody

  • výukové materiály v ceně

 

60 minut pro 1-2 studenty

cena (dělí se mezi studenty): 800 Kč/ lekci

90 minut pro 1-3 studenty

cena (dělí se mezi studenty): 1.200 Kč/ lekci

IMG_7635.jpg

Prezenčně

Fantasy hra prezenčně - u Vás

  • jazyková úroveň: B1 a vyšší

  • začátek kurzu dle dohody

  • výukové materiály v ceně

90 minut pro 1-4 studenty

cena (dělí se mezi studenty): 1.200 Kč/ lekci

​​

120 minut pro 1-4 studenty

cena (dělí se mezi studenty): 1.600 Kč/ lekci

Britt Singer

metodik a vedoucí lektor s více než 10letou praxí ve výuce angličtiny je autorem unikátní dobrodružné hry na principu D&D, která fascinuje a baví studenty už 4 roky. Hra probíhá formou konverzace nad situací, v níž se hráči nachází. Součástí je i originální učebnice podporující rozvoj jazyka.

Existuje snad atraktivnější způsob výuky angličtiny?

Co kurz zahrnuje:

  • unikátní učebnici s příběhy a cvičeními na rozvoj gramatiky a slovní zásoby.

  • konverzačně vedené lekce, během kterých hráči reagují na situace a svými rozhodnutími spoluvytváří příběh fantasy hry za použití originálních map a ilustrací.

  • Deník, který si hráči vedou, a tím rozvíjí vlastní fantasii a psaní v angličtině.

Naše fantasy hra Vás nepustí

Exkluzivní a ověřené.

Do detailů propracovaná hra s originálními příběhy a ilustracemi, prověřená stovkami odehraných hodin a desítkami nadšených hráčů.

Malá skupina.

Malý počet hráčů zaručuje individuální přístup a hlavně dostatek prostoru, aby si všichni své dobrodružství náležitě užili.

Rozvoj dovedností

Hráči nachází deníkové záznamy, poslouchají vyprávění, diskutují a píší vlastní deník. Přirozeně tak rozvíjí čtení, poslech, mluvení i psaní.

Návykovost.

Vytvořte postavu svého hrdiny a vstupte do našeho světa. Čas nikdy neběžel tak rychle, hlavně ne při hodinách angličtiny :-)

„Hodiny anglického jazyka s Natem už mám půl roku a mohu zodpovědně říct, že jsou výborné. Lekce jsou vedeny konverzací na volné téma, které si většinou sám zvolím, nebo je po domluvě určeno z předešlé lekce. Při debatě Nate klade důraz na gramatiku, a gramatické tvary, které mi dělají problémy, se snaží zábavnou formou procvičovat. Za dobu jeho lektorování mám pocit, že se skutečně zlepšuji, což jsem s předešlými lektory z jiných škol neměl. Za mě tedy hodnotím jako vynikající.“


Martin Karásek, Velvyslanectví USA v Praze

 

Spojte se s námi:

Máte zájem o lekce angličtiny pro Vaše dítě? Spojte se s námi prostřednictvím nezávazného formuláře. Nebo nás kontaktujte emailem, či telefonicky.

 

Rádi připravíme kurz na míru Vašim představám.