top of page

Fantasy hra v angličtině

Staňte se hrdinkou či hrdinou naší unikátní fantasy hry v angličtině. Varování: tento konverzační kurz angličtiny je vysoce návykový.

Představujeme Vám edukativní hru pro teenagery a dospělé.

D&D.jpg
  • jazyková úroveň: B1 a vyšší

  • začátek kurzu dle dohody

  • výukové materiály v ceně

  • kurz je veden rodilým mluvčím

IMG_7635.jpg

60 minut pro 1-2 studenty

cena (dělí se mezi studenty): 800 Kč/ lekci

90 minut pro 1-3 studenty

cena (dělí se mezi studenty): 1.200 Kč/ lekci

Doprava: 100 Kč

Fantasy hra online, nebo prezenčně u Vás

Britt Singer

metodik a vedoucí lektor s více než 10letou praxí ve výuce angličtiny je autorem unikátní dobrodružné hry na principu D&D, která fascinuje a baví studenty už 4 roky. Hra probíhá formou konverzace nad situací, v níž se hráči nachází. Součástí je i originální učebnice podporující rozvoj jazyka.

Existuje snad atraktivnější způsob výuky angličtiny?

Co kurz zahrnuje:

  • unikátní učebnici s příběhy a cvičeními na rozvoj gramatiky a slovní zásoby.

  • konverzačně vedené lekce, během kterých hráči reagují na situace a svými rozhodnutími spoluvytváří příběh fantasy hry za použití originálních map a ilustrací.

  • Deník, který si hráči vedou, a tím rozvíjí vlastní fantasii a psaní v angličtině.

Naše fantasy hra Vás nepustí

Exkluzivní a ověřené.

Do detailů propracovaná hra s originálními příběhy a ilustracemi, prověřená stovkami odehraných hodin a desítkami nadšených hráčů.

Malá skupina.

Malý počet hráčů zaručuje individuální přístup a hlavně dostatek prostoru, aby si všichni své dobrodružství náležitě užili.

Rozvoj dovedností

Hráči nachází deníkové záznamy, poslouchají vyprávění, diskutují a píší vlastní deník. Přirozeně tak rozvíjí čtení, poslech, mluvení i psaní.

Návykovost.

Vytvořte postavu svého hrdiny a vstupte do našeho světa. Čas nikdy neběžel tak rychle, hlavně ne při hodinách angličtiny :-)

Tahle hra je výborný způsob učení. Je zábavná a dost vás naučí. Děj je vždy dobře promyšlen a jsou k němu krásné mapy. Při hře se vždy zastavíme, když někdo něco neví. Také dostáváme zábavné úkoly a musíme si psát deník.

Vincent Horvath, 12 let

Contact

Spojte se s námi:

Máte zájem o lekce angličtiny pro Vaše dítě? Spojte se s námi prostřednictvím nezávazného formuláře. Nebo nás kontaktujte emailem, či telefonicky.

 

Rádi připravíme kurz na míru Vašim představám.

Tyto osobní údaje jsou pro nás nezbytné k vyřízení Vaši poptávky. Jejich poskytnutím souhlasíte s jejich zpracováním v souladu s GDPR výhradně za tímto účelem. Údaje nebudou poskytnuty třetím stranám.

Děkujeme za Vaši poptávku. Ozveme se Vám co nejdříve, nejpozději do 2 pracovních dnů.

bottom of page