top of page

Kurzy angličtiny pro jednotlivce online / prezenčně

Přesvědčte se, jak snadný je úspěch s lekcemi připravenými přímo pro Vás.

Všechny naše kurzy jsou Vám k dispozici online.

shutterstock_1492614605.jpg

Jak připravujeme kurz na míru:

  • Konzultace
 zdarma

Vše začíná rozhovorem o tom, co je Vaším cílem, jaké metody Vám budou vyhovovat a co Vás baví. 


  • Ten pravý lektor pro Vás

Podle Vašich preferencí pak vybíráme lektory, se kterými budete mít co nejvíc společného. Co kdyby Vás učil člověk se zkušenostmi z Vašeho profesního oboru, nebo se stejnými koníčky?

  • Vaše témata

Baví nás připravovat pro Vás relevantní obsah. Řekněte svému lektorovi, co Vás zajímá a věnujte se svým oblíbeným tématům v angličtině.

  • Bez rizika


Lektorku, či lektora, kterého Vám doporučíme, si nejprve vyzkoušíte při ukázkových hodinách. Neplatíte nic, dokud nejste s výběrem spokojení.

Proč Vás naše hodiny budou bavit?

Skvělí lektoři.

Naše lektory pečlivě vybíráme. Hledáme pro Vás osobnosti, se kterými si budete rozumět a na které se budete těšit. Jejich jazyková kvalifikace a zkušenosti jsou samozřejmostí.

Inovativní přístup.

Naše forma výuky je i díky současným technologiím plná zábavy. Vousaté články v učebnicích nahradily videoklipy a interaktivní cvičení, která fungují stejně dobře online jako naživo.

Digitální učebnice.

Materiál namíchaný přímo pro Vás i poznámky z každé lekce můžete mít vždy u sebe. Zajistěte si přístup do své digitální učebnice a dělejte pokroky rychleji. Vyzkoušejte měsíc zdarma.

Nejlepší výsledky.

Naše dlouholetá zkušenost, osobní přístup, flexibilita a zájem o Vaši zpětnou vazbu zaručují, že Vám kurz bude přinášet maximum.

Podělte se o své lekce.

Podělte se o svou hodinu s rodinnými příslušníky nebo přáteli. Za stejnou cenu můžete lekci sdílet, nebo si rozdělit čas. Setkejte se s přáteli na online hodině angličtiny!

„S hodinami slečny Soňi jsem nadmíru spokojená, oceňuji především její profesionální a přitom přátelský přístup, konverzaci o rozličných tématech a její schopnost rychle se orientovat v pracovní problematice, na které potřebuje klient zapracovat. Velmi mi vyhovuje i její flexibilita a individuální přístup. Jazykovou školu TeaTime vřele doporučuji.“


Mgr. Monika Žárská, pracovník pro vědu a výzkum 

Prvotřídní kvalita za rozumnou cenu

Individuální a skupinové lekce

 

1–3 studenti, cena se dělí mezi účastníky

700 Kč / 60 min
950 Kč / 90 min​

Kompletní ceník naleznete zde.

Contact Ind

Spojte se s námi:

Máte zájem o individuální lekce angličtiny na míru? Poptejte svůj kurz prostřednictvím nezávazného formuláře. Nebo nás kontaktujte emailem, či telefonicky.

 

Rádi se s Vámi spojíme a vytvoříme kurz přímo pro Vás.

Tyto osobní údaje jsou pro nás nezbytné k vyřízení Vaši poptávky. Jejich poskytnutím souhlasíte s jejich zpracováním v souladu s GDPR výhradně za tímto účelem. Údaje nebudou poskytnuty třetím stranám.

Děkujeme za Vaši poptávku. Ozveme se Vám co nejdříve, nejpozději do 2 pracovních dnů.

bottom of page