top of page
Studio Session-097 (2).JPG

Angličtina odemyká možnosti zábavy i úspěchu. Je mi ctí a radostí pomáhat ostatním získat tento cenný klíč.“.

Jana Kabátová se v roce 2005 rozhodla založit vlastní jazykovou školu, aby reflektovala svou znalost korporátního prostředí a nabídla to, co nejvíc postrádala u velkých jazykovek, ačkoliv to sama považovala za samozřejmé: opravdový zájem a pozornost potřebám klientů.

 

„Úspěšný a zábavný proces učení není jen o metodice, ale spíš o schopnosti lektora být se studenty „na jedné vlně.“ Tehdy se z učení stává radost a všichni zúčastnění se těší na každou další lekci,“ říká Jana.

 

Jana od začátku věděla, že lidé – lektoři – jsou klíč k těm nejlepším hodinám, jaké si lze přát. Její zájem o osobnosti lektorů, jejich pracovní zkušenosti a koníčky, zkrátka o vše, co je, či může být součástí hodin, přitahuje kvalitní učitele stejně jako další spokojené klienty.

 

Důraz na učení v duchu vzájemného porozumění a společných zájmů bylo vždy její prioritou a základním rysem TeaTime

 

Dlouhodobé vztahy se společnostmi a individuálními klienty dokazují úspěch tohoto jedinečného přístupu, který utváří TeaTime už víc jak 15 let.

Skvělé lekce začínají skvělými lektory:

Naše lektory pečlivě vybíráme.
V našem týmu jsou zkušení dlouholetí lektoři, i talentovaní nováčci, rodilí mluvčí i čeští lektoři, všichni držitelé mezinárodních certifikátů pro výuku jazyka (a nejčastěji i absolventi univerzit). Máme pro Vás skutečné osobnosti a experty v jednom, ať už se jedná o lektory manažerských kurzů, nebo výuku předškoláků. 

Ten pravý lektor pro Vás.
Najít ideálního lektora pro každého klienta zní odvážně. V TeaTime se o to úspěšně snažíme. Na začátku každého kurzu je rozhovor o tom, co je Vaším cílem, jaké metody Vám budou vyhovovat a co Vás baví. Podle toho pak vybíráme nejvhodnější lektory, ty, se kterými si právě budete mít co říct.
 
Na Vás je pak konkrétního lektora, nebo lektory vyzkoušet při ukázkových hodinách. Neplatíte nic, dokud nejste s výběrem spokojení.
Záruka spokojenosti
Zajímá nás, jak jste se svými hodinami spokojení. Díky Vaší zpětné vazbě, přáním a doporučením můžeme průběžně upravovat Váš kurz tak, aby Vám vždy přinášel maximum.
bottom of page