Kurzy angličtiny pro děti online / prezenčně

Chcete svým dětem otevřít svět možností? Dejte jim prostor dělat, co je baví, v angličtině, aby se pro ně stala samozřejmostí.

Všechny naše kurzy jsou nyní k dispozici online.

Online / Prezenčně

Doučování

Nabízíme doučování dle libovolných školních osnov či učebnice pro jednotlivce i skupinky online. Díky našim lekcím obohaceným o zábavné videomateriály si děti nejen zlepší angličtinu (a známky), ale především sebevědomí a chuť mluvit anglicky.

Cena od 550 Kč / 60 min. pro 1-3 studenty

Spojte se s námi

Online / Prezenčně

Příprava na zkoušky

Usnadněte dětem přechod na víceletá, jazyková a 4-letá gymnázia s našimi individuálními či skupinovými kurzy. Připravíme děti a studenty na libovolné zkoušky včetně maturity či přijímacích testů na VŠ. Nechte to na nás.

Cena od 550 Kč / 60 min. pro 1-3 studenty

Spojte se s námi

Online / Prezenčně

Rozvoj talentu

Máte doma „jazykový talent,“ nebo jste s dětmi strávili nějaký čas v zahraničí?  Nechcete ztrácet čas, nebo dovednosti, které dítě už získalo? Umožněte mu rozvíjet se přirozeně a rychle, s rodilým mluvčím a naší unikátní konverzační hrou, nebo skrze aktivity, které si vybere.

Cena od 550 Kč / 60 min. pro 1-3 studenty

Spojte se s námi

Online / Prezenčně

Cambridgeské zkoušky

Připravíme Vaše dítě na cambridgeské zkoušky od YLE přes FCE po CAE. Mezinárodně uznávaná zkouška může být pro dítě motivací a cílem, ale také vedlejším produktem kteréhokoliv z našich kurzů. FCE navíc nahrazuje maturitu a je oceňována i zaměstnavateli.

Spojte se s námi

Online / Prezenčně

Anglický klub

Nechybí na Vaší škole anglický klub pro žáky 1. stupně? Chceme, aby děti v těchto kurzech měly co nejvíce prostoru i pozornosti, proto nabízíme skupinky po 3–5 dětech, které jsou ideální pro rozvoj dovedností v angličtině hravou formou a to i online. K dispozici jsou Vám i čeští lektoři i rodilí mluvčí.

Spojte se s námi

Prezenčně

Anglický
příměstský tábor

2. – 6.  a   9. – 13. srpna ve spolupráci s Botanickým ústavem AV zveme děti do kouzelné zahrady Průhonického parku! Tábor je pro děti od 11 do 16 let a povedou jej zkušení rodilí mluvčí za podpory českých lektorů. Čeká nás dobrodružná hra v angličtině a hlavně spousta zábavy.

Jak připravujeme kurz na míru:

  • Konzultace zdarma

Vše začíná rozhovorem o tom, jak nejlépe můžeme podpořit Vaše dítě v angličtině. 


  • Od 5 do 18 let

Bez ohledu na to, zda sháníte doučování školní látky, či konverzační lekce s rodilým mluvčím, naše hodiny se přesně přizpůsobí potřebám a zájmům dítěte.

  • Umíme motivovat

Naši lektoři dobře znají výzvy i výhody každého věku, ale především triky, kterými stimulovat pozornost a zájem dětí a teenagerů o angličtinu.

  • Interaktivní lekce

Výuka online přinesla nové možnosti v použití zbrusu nových, atraktivních materiálů, stejně jako kreativitu v zařazení pohybu do online lekcí. Vaše děti se zkrátka budou bavit, ať už naživo, či online.

Proč Vás naše hodiny budou bavit?

Skvělí lektoři.

Naše lektory pečlivě vybíráme. Hledáme pro Vás osobnosti, se kterými si budete rozumět a na které se budete těšit. Jejich jazyková kvalifikace a zkušenosti jsou samozřejmostí.

Inovativní přístup.

Naše forma výuky je i díky současným technologiím plná zábavy. Vousaté články v učebnicích nahradily videoklipy a interaktivní cvičení, která fungují stejně dobře online jako naživo.

Digitální učebnice.

Materiál namíchaný přímo pro Vás i poznámky z každé lekce můžete mít vždy u sebe. Zajistěte si přístup do své digitální učebnice a dělejte pokroky rychleji. Vyzkoušejte měsíc zdarma.

Nejlepší výsledky.

Naše dlouholetá zkušenost, osobní přístup, flexibilita a zájem o Vaši zpětnou vazbu zaručují, že Vám kurz bude přinášet maximum.

Podělte se o své lekce.

Podělte se o svou hodinu s rodinnými příslušníky nebo přáteli. Za stejnou cenu můžete lekci sdílet, nebo si rozdělit čas. Setkejte se s přáteli na online hodině angličtiny!

„Chtěla bych poděkovat za organizaci hodin intenzivní angličtiny v Klíčku. I přes čas karantény, děti plynule a v pohodě absolvovaly již téměř celý kurz s Janou Vaňkovou. Vše výborně šlape, jak komunikace ohledně lekcí, tak výuka přes zoom. A pokud mohu sdílet naši přímou spokojenost, opravdu si cením všeho času a přípravy, nadšení a stálou motivaci, kterou Jana dětem věnuje. I když je vše online, vždy má množství materiálu ke studiu, ale i k zábavě a odlehčení.“

 

Petra Šlechtická

Prvotřídní kvalita za rozumnou cenu

Individuální a skupinové lekce

 

1–3 studenti, cena se dělí mezi účastníky

550 Kč / 60 min
800 Kč / 90 min​

Kompletní ceník naleznete zde.

 

Spojte se s námi:

Máte zájem o lekce angličtiny pro Vaše dítě? Spojte se s námi prostřednictvím nezávazného formuláře. Nebo nás kontaktujte emailem, či telefonicky.

 

Rádi připravíme kurz na míru Vašim představám.

Tyto osobní údaje jsou pro nás nezbytné k vyřízení Vaši poptávky. Jejich poskytnutím souhlasíte s jejich zpracováním v souladu s GDPR výhradně za tímto účelem. Údaje nebudou poskytnuty třetím stranám.

Děkujeme za Vaši poptávku. Ozveme se Vám co nejdříve, nejpozději do 2 pracovních dnů.